چمدان هوشمند مجهز به ردیاب جی پی اس

چمدان هوشمند مجهز به ردیاب جی پی اس

شاید در بازار چمدان های هوشمند زیادی وجود داشته باشند که در داخل آنها ردیاب جی پی اس وجود دارد اما بعضی از آنها در برخی از مواقع چون گذاشتن چمدان داخل هواپیما دچار مشکل می شوند و نمی توانند سیگنال ها را دریافت کنند و حتی ممکن است زمانی که شما چمدانتان در چرخ فلک است به ناگهان سیگنال از دست برود و نتوانید چمدان خود را پیدا کنید. با این حال در اینجا می خواهیم چمدان هوشمند E-CASE مجهز به ردیاب جی پی اس به شما معرفی کنیم و شما را با قابلیت های آن آشنا کنیم. این چمدان توسط گروه مهندسی هواوی، موتورولا، کوالکام می باشد که حاصل تجربه بیست ساله آنها باعث ساخت چنین چمدانی شده است.

هنگام سفر کردن یا داشتن ماموریت از یک شهر به شهر دیگر با داشتن یک چمدان وسایل در دستتان همیشه این نگرانی وجود دارد که ممکن است چمدان گم شود حتی زمانی که همه چیز خیلی آرام پیش برود ممکن است این استرس و نگرانی برای شما پیش آید. البته خیلی از افراد هستند ممکن است در داخل چمدان خود مقدار زیادی اطلاعات با ارزش و حتی در هنگام سفر از یک شهر به شهر دیگر یا از کشوری به کشور دیگر چه برای انجام ماموریت و چه برای انجام تحصیل مقدار زیادی پول همراه خود داشته باشند که داخل چمدان گذاشته باشند. به غیر از اینکه شما باید نگران به سرقت رفتن چمدان خود باشید باید نگرانی بابت این داشته باشید که ممکن است در فرودگاه یا مکان های شلوغ چمدان شما گم شود و اینجاست که پی به وجود ردیاب جی پی اس می برید.

چمدان هوشمند E-CASE مجهز به ردیاب جی پی اس یکی از بهترین چمدان های هوشمند می باشد که نه تنها قابلیت ردیابی آنلاین از طریق گوشی را دارد بله شامل امکاناتی چون باز کردن چمدان با فرستادن پیامک، سنسور اثر انگشت، یا باز کردن با اپلیکیشن گوشی دارد.

قابلیت های چمدان هوشمند E-CASE مجهز به ردیاب جی پی اس:

قابلیت وزن کردن چمدان:

این چمدان هوشمند دارای چهار چرخ هوشمند می باشد که خیلی محکم می باشد و دیگر شما نیازی نیست که چمدان را بلند کنید و علاوه بر آن می توانید با استفاده از اپلیکیشن روی گوشی مقدار وزن چمدان را مشاهده کنید.

قابلیت ردیابی چمدان:

اینکه چمدان های هوشمند زیادی در بازار موجود است شکی در آن نیست و حتی خیلی از آنها مجهز به ردیاب جی پی اس هستند اما برخی از این چمدان ها هنگام بلند شدن هواپیما ها نمی توانند سیگنال ها را دریافت کنند و حال اگر در این بین چمدان شما گم شود دیگر نمی توانید اطلاعاتی در زمان پرواز که سیگنال خاموش بوده است دریافت کنید. اما چمدان هوشمند E-CASE مجهز به ردیاب جی پی اس می باشد که با قوانین هواپیما سازگاری دارد و شما می توانید در همه جا از موقعیت جغرافیایی چمدان خود مطلع شوید.

دارای آلارم هشدار دهنده:

شما حتی می توانید آلارم آنرا فعال کنید تا هنگام دزدیده شدن چمدان یا برداشتن چمدان به صورت اشتباهی سریعا آلارم چمدان به صدا در بیاید.

قابلیت باز کردن چمدان:

یکی دیگر از قابلیت های استفاده از این چمدان هوشمند این است که شما می توانید به سه روش چمدان خود را باز کنید.
باز کردن چمدان با گذاشت اثر انگشت شما
باز کردن چمدان با زدن دکمه باز شدن در اپلیکیشن روی گوشی شما
باز کردن چمدان با فرستادن پیامک گوشی

جالب است بدانید تمام طراحی چمدان هوشمند E-CASE مجهز به ردیاب جی پی اس توسط سازمان امنیتی TSA تایید شده است. این سازمان تمامی وسایل و کالاهای امنیتی را زیر نظردارد. چمدان هوشمند E-CASE دارای شارژ باتری تا ده روز می باشد و این اطمینان را به شما می دهد که بتوانید بدون نگرانی با اطمینان خاطر سفر کنید و از سفر خود لذت ببرید.
داشتن یک زندگی خوب سالم و با آرامش با فناوری جی پی اس امکان پذیر است به صورتی که شما می توانید ب خرید ردیاب خودرو، ردیاب آهنربایی، ردیاب شخصی، ردیاب حیوانات و حتی انواع کالاها چون چمدان هوشمند مجهز به ردیاب جی پی اس، عینک مجهز به ردیاب جی پی اس، حلقه مجهز به ردیاب جی پی اس و… امنیت خانواده خود را فراهم کنید.

مدیر سایت
ارسال دیدگاه