معرفی چهار مورد از بهترین اپلیکیشن های جی پی اس آفلاین

معرفی چهار مورد از بهترین اپلیکیشن های جی پی اس آفلاین

اگر شما هم از علاقمندان به اپلیکیشن های اندروید باشید می دانید که نرم افزارهای مسیریابی زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید اما مشکل عمده آنها وصل شدن به اینترنت است که در این مقاله ما شما را با چهار تا از بهترین اپلیکیشن های جی پی اس آفلاین آشنا می کنیم که بسیار کارآمد می باشد و می تواند در مسیریابی و ردیابی خودرو و شخص به شما کمک کند.
مسیریابی آفلاین یا همان ردیابی آفلاین گوشی و نمایش نقشه مربوط به مکان مورد نظر به این معنا می باشد که شما بدون وصل شدن به اینترنت بتوانید در هنگام سفر از نقشه جی پی اس استفاده کنید که ما قصد معرفی چهار مورد از بهترین اپلیکیشن های جی پی اس آفلاین را برای شما داریم.

اپلیکیشن جی پی اس آفلاین Google Maps

اگر اهل سفر کردن و گشت گذار هستید و ممکن است در هنگام سفرهای خارجی یا سفر خارج از شهر با قطعی اینترنت مواجه شوید یکی از بهترین اپلیکیشن های مسیریابی آفلاین گوگل مپس می باشد اما کاربرد و کارایی این جی پی اس آنلاین زمان وصل شدن به اینترنت بیشتر است. شما هنگام وصل شدن به گوگل مپس می توانید با وارد شدن به تنظیمات و قسمت Your Offline Areas با این کار از جی پی اس آفلاین گوگل مپس استفاده کنید که همانطور که در شکل زیر می بینید حتی می توانید از قابلیت سفارشی سازی مناطق استفاده کنید.

در تصویر زیر مشاهده می کنید که اندازه نقشه جی پی اس و موقعیت محدود است و تنها اندازه آن وسعت 320 در 190 کیلومتر را نمایش می دهد و از بدی های این ردیاب موبایل این است که تنها تا هفت روز قابلیت نمایش نقشه ها را دارد و بعد از آن نقشه پاک می شود.

مسیریاب و جی پی اس آفلاین MapFactor GPS Navigation Maps

یکی دیگر از اپلکیشن های کاربردی مسیریابی یا ردیابی آفلاین نرم افزار MapFactor GPS Navigation Maps می باشد که کاملا به صورت آفلاین کار می کند و شما می توانید با کلیک کردن روی ذخیره نقشه ابتدا نقشه را دانلود کنید و سپس از آن استفاده کنید. این اپلیکیشن بیش از دویست نقشه شامل 56 نقشه از اروپا و 53 نقشه از آمریکا را به صورت آفلاین نشان می دهد.
حتی جالب است بدانید که از این اپلیکیشن بعنوان کیلومتر شمار و شیبه ساز نیز استفاده می شود.

مسیریاب آفلاین GPS Navigation and Maps Sygic

این اپلیکیشن کاربردی توسط کمپانی معروف هلندی تام تام ساخته شده است که هم برای رانندگان و هم عابران استفاده می شود و رانندگان می توانند از امکانات آن چون سیستم هشدار دهنده سرعت، تخمین میزان مصرف سوخت، محل پارک  استفاده کنند و در آنسوی افراد هم برای مسیریابی یا نمایش هتل ها و مکان های دیدنی از این اپلیکیشن استفاده کنند. این اپلیکیشن نسبت به MapFactor دارای دقت وضوح بهتری بوده با اینکه این اپلیکیشن رایگان است اما نسخه پریموم آن با توجه به امکاناتی نظیر گزارش زنده ترافیک، انتشار مستقیم مسیر روی شیشه جلویی اتومبیل و… پولی می باشد.

جی پی اس آفلاین CoPilot GPS Sat-Nav Navigation

این اپلیکیشن یا همان مسیریاب اندروید به شما این امکان را می دهد که از گزارش زنده ترافیک به سه حالت مطلع شوید و حتی در نسخه پرمیوم آن از گزارش صوتی و نمایش نقشه های سه بعدی در هفت روز آزمایشی بهره مند شوید. این اپلیکیشن اکیدا برای استفاده کاربران توصیه نمی شود.

توجه داشته باشید با توجه به نداشتن اینترنت و قطعی اینترنت در هنگام سفر استفاده از جی پی اس آفلاین بسیار کاربردی می باشد حتی شرکت پیام جی پی اس با اینکه اقدام به فروش ردیاب خودرو به چهار مدل متفاوت ردیاب آهنربایی یک هفته شارژ، ردیاب آهنربایی یک ماه شارژ؛ ردیاب خودرو مدل TS700 و ردیاب خودرو و موتور سیکلت مدل  TS600 می کند در عین حال اقدام به ساخت ردیاب موبایل برای شما هموطنان عزیز کرده است که با استفاده از آن می توانید از موقعیت دقیق مکانی فرزندان و دیگر اعضای خود مطلع شوید و حتی از نقشه جی پی اس در هنگام سفر استفاده کنید.

 

مدیر سایت
ارسال دیدگاه