مزایای استفاده از ردیاب کشتی

مزایای استفاده از ردیاب کشتی

می توان گفت که امروزه کسب تجارت دریایی از سود زیادی بهره مند است طوری که با کشتی به انتقال محموله و کالاهای مهم و حتی ماشین های لوکس صورت می گیرد که سودمندی زیادی در خود دارد بنابراین حفظ تمام دارایی ها و اموال شما حائز اهمیت است که از جمله مزایای استفاده از ردیاب کشتی مراقبت از دارایی شما و در عین حال مطلع بودن از موقعیت جغرافیایی، سرعت می باشد.

اگر شما دارای تجارت دریایی هستید و اقدام به خرید جت اسکی، قایق تفریحی و یا کشتی کرده اید. مسلما باید بدانید که تنها از طریق کشتی و انواع قایق ها افزایش سوددهی را ندارید بلکه در عین حال شما هزینه هایی نیز به همراه دارید که در آن می توان به افزایش سوخت کشتی، قایق و جت اسکی اشاره کرد.

وجود دارایی ها و کالاهای گرانقیمت شما در کشتی باعث می شود که شما به فکر راه حلی برای  جلوگیری از کشتی باشید و آن را از خطرات دریایی و سرقت توسط دزدان دریایی در امان نگه دارید وجود دستگاه ردیاب جی پی اس و نصب آن روی کشتی می تواند این اطمینان را به شما بدهد که با داشتن اینترنت می توانید در هرجایی از دنیا که هستید با استفاده از کامپیوتر، گوشی هوشمند وارد سامانه شده و از موقعیت جغرافیایی کشتی مطلع شوید و علاوه بر این از شرایط جوی آب و هوایی که بر اقیانوس، دریا و ساحل حاکم است مطلع شوید.

مزایای استفاده از ردیاب کشتی:

افزایش بهره وری:

شما با نصب ردیاب جی پی اس روی کشتی می توانید مراقب اموال و دارایی های خود داخل کشتی باشید حال می تواند کشتی شامل محموله باشد و یا حتی شامل ماشین های لوکس باشد که به کشور یا شهری دیگر برده می شود.

افزایش ایمنی:

اگر کشتی یک کشتی مسافربری یا باربری باشد مسلما نصب دستگاه ردیاب جی پی اس روی آن می تواند حفظ امنیت مسافران و خدمه کشتی را بالا ببرد.

کاهش سوخت:

از جمله مزایای استفاده از ردیاب کشتی می توان به استفاده از نقشه جی پی اس اشاره کرد زیرا با این روش می توان از کوتاهترین مسیراستفاده کرد که همین عامل باعث کاهش سوخت کشتی می شود وعلاوه بر این می توان از کشتی نگهداری کرد و مانع از خرابی کشتی شد و همین عامل از عوامل کاهش سوخت کشتی می باشد.

دریافت اطلاعات:

شما می توانید روی دستگاه ردیاب جی پی اس اطلاعاتی چون محدوده جغرافیایی تعیین کرد و حتی سرعت کشتی هم تعیین کرد تا در صورت خارج شدن کشتی از محدوده تعیین شده یا حرکت کشتی با سرعت بالا پیامک یا ایمیلی حاوی از این این گزارشات مطلع شد.

تماس دوطرفه:

اگر کشتی در هرجای ساحل، دریا یا اقیانوس باشد و شما نمی توانید با تلفن همراه با ناخدا تماس بگیرید کافیست که به ردیاب جی پی اس تماس بگیرید زیرا این دستگاه در تمام جاهای دنیا آنتن دهی قوی دارد.

افزایش رضایت مشتریان:

اگر شما دارای کشتی مسافربری هستید با نصب این دستگاه می توانید  سریعتر مسافران را به مقصد برسانید که همین امر باعث رضایت مسافران می شود وز حتی استفاده از ردیاب جی پی اس روی کشتی باربری باعث می شود که شما بتوانید زمان رسیدن کالا به دست مشتریان را و لنگرگاه را اطلاع دهید.

مانع از سرقت کشتی:

این دستگاه باعث جلوگیری از سرقت کشتی می شود و حتی اگر کشتی دزدیده شود می توانید با ردیابی کشتی سریعا آن را پیدا کنید.

 

مدیر سایت
ارسال دیدگاه