ردیاب شخصی

ردیاب شخصی

ردیاب GPS برای ردیابی افراد مهم

خیلی خاص و ویژه معمولا با چالش هایی همراه است. اما این چالش ها را می توان به سادگی با استفاده از یک ردیاب GPS برطرف نمود. دستگاه های کوچکی وجود دارد که به وسیله آن ها می توان به دقت مکان و موقعیت یک شخص خاص را به سرعت تعیین نمود.

اموال و دارایی ها معمولا نیاز به مراقبت دائمی دارند، اما افراد مهم و ویژه نیز گاهی نیاز به نظارت و مراقبت دارند. شرکت های بزرگ، سازمان ها و یا حتی دولت ها برای ردیابی افراد ویژه نیاز به تعیین راه حل هایی دارند.

سوالات تعیین هدف

چگونه می توانید وضعیت یک شخص را پیگیری نمایید؟

شما به چه شیوه هایی می توانید بر یک شخص خاص و ویژه نظارت داشته باشید؟

آیا این شخص از اینکه شما در حال ردیابی او هستید اطلاع می یابد؟

شرح

برای ردیابی یک شخص خاص و ویژه می توان از دستگاه های ردیاب  GPS که بعنوان ساعت مچی عمل می کند و یا بعنوان مچ بند مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده نمود و یا اگر می خواهید شخص مورد نظر از اینکه در حال ردیابی است اطلاع نداشته باشد، بایستی این دستگاه را در وسیله ای که همیشه همراه آن است مانند کیف پول و یا کیف موبایل و یا دیگر وسایل کوچک آن قرار داد.

راه حل

به وسیله این طرح، دستگاه های کوچک زیادی قرار دارد که می تواند برای ردیابی افراد ویژه بکار رود که این دستگاه ها در اندازه ها و انواع مختلف تولید شده اند. هم چنین بسیاری از آنها می توانند به وسیله یک دکمه ساده برای اعلام هشدار تنظیم شوند. در ضمن اطلاعات شخصی فرد مورد نظر را می توان به این دستگاه نیز اضافه کرد تا در صورت بروز مشکل بتوان این اطلاعات را به سرعت بازیابی نمود.

چگونگی ردیابی

ردیابی افراد ویژه فقط نیازمند یک دستگاه کوچک GPS می باشد که می توان برای نظارت بر شخص خاصی مانند مدیر عامل یک شرکت به کار رود که با این وسیله می توان با تنظیم یک دکمه هشدار قابل برنامه ریزی از طریق ارسال یک پیام کوتاه و یا ایمیل به دیگران، وضعیت شخص ویژه را تحت نظر گرفت. برخی از مدل ها حتی قادر به برقراری تماس تلفنی نیز می باشند و می توان از آن ها حتی به عنوان یک گوشی تلفن همراه در مواقع ضروری استفاده کرد. در مواردی نیز می توان این دستگاه را در وسیله نقلیه این افراد قرار داد و در صورت بروز مشکل می توان از طریق دکمه هشدار، دیگران را از وضعیت خطر آگاه کرد.

 

مدیر سایت
ارسال دیدگاه