ردیاب خودرو , ردیاب GPS برای شرکت های سودمند

دسته بندی ها :
ردیاب خودرو , ردیاب GPS برای شرکت های سودمند

ردیاب خودرو , ردیاب GPS برای شرکت های سودمند

 

با استفاده از ردیاب GPS ما، بالا بردن بازدهی تجهیزات و وسایل امکان پذیر می باشد. بهینه سازی راه ها و و بهبود عملیات در شرایط سخت آب و هوایی با قابلیت مسئولیت پذیری بالا از امکانات این دستگاه است. شرکت ها و سازمان هایی که جهت ارتقای خدمات عمومی و خصوصی فعالیت می کنند دارای وسایل نقلیه و تجهیزات زیادی می باشند که نیاز است نظارت ویژه ای روی آنها داشته باشند.

سوالات تعیین هدف

سازمان و یا شرکت شما چگونه روی اموال و دارایی های خود نظارت دارد؟

چه راه هایی برای کمک به گروه اعزام شده جهت رفع مشکل می شناسید؟

از چه طریق می توانید عملکرد گروه اعزامی جهت رفع مشکل را بهبود ببخشید؟

شرح

این دستگاه ردیاب GPS ما می تواند بسیاری از شرکت های خدمات رسان در زمینه آب و برق و گاز را در جهت اعزام وسایل نقلیه خود به مکان های مورد نظرشان از مسیر مطلوب یاری کند. زمانی که برای یک سازمان خدمات رسان، مشکلی گزارش می شود، پیدا کردن مکان از روی نقشه یک امر زمان بر و خسته کننده می باشد که می توان با دستگاه ردیاب GPS و جستجوی مکان مورد نظر در دستگاه نسبت به محل اعزام وسایل نقلیه مطمئن شد. بنابراین یک شرکت خاص با استفاده از این ردیاب GPS می تواند عملکرد کلی خود را تا حد زیادی بهبود بخشد.

چگونگی کار

زمان رفع یک مشکل بوجود آمده برای مشتریان موردی بسیار مهم است که می تواند رضایت و یا عدم رضایت مشتریان را در پی داشته باشد که با این دستگاه می توان نظارت کاملی بر وسایل نقلیه و کارگران خود داشت تا نزدیک ترین کارگران به محلی که مشکل گزارش شده است، اعزام شوند. شرکت های سودمند مختلف از جمله فعال در زمینه های آب و برق و گاز می توانند تلفن های همراه خود را با این وسایل تجهیز نمایند تا در اسرع وقت نسبت به مشکلی که گزارش می شود آگاه شوند و درصدد رفع آن مشکل در کمترین زمان ممکن برآیند.

 

برچسب ها :

نظرات شما

لطفا برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

ورود به حساب کاربری

X
قالب فروشگاهی
کمک نیاز دارید چت واتساپ 98 اسپای