ردیاب جی پی اس در خودروهای اجاره ای

ردیاب جی پی اس در خودروهای اجاره ای

ردیاب جی پی اس راه حلی برای ماشین های اجاره ای

امروزه اجاره دادن وسایلی مانند خودروها یا بارکش ها می تواند به شدت سودمند باشد، اما همچنین می تواند به شدت ریسک پذیر باشد زیرا شما اینها را به غریبه ها اجاره می دهید. شرکت های اجاره ای همیشه به سیستمی نیاز دارند که آنها از وضعیت دارایی خودمطلع باشند وبدانند که آن در حال سرقت است یا درمعرض تصادف است بخاطر همین راه حلی بهتر از سیستم ردیاب جی پی اس خودرو وجود ندارد.جی پی اس  در اصل خیلی سریع خودرو یا قایق شما را ردیابی می کند وهمان موقع شما می توانید آن را پس بگیرید.

نیازهای تجارت

تا حالا برای شما اتفاق افتاده است که به وسایلی که شما اجاره داده اید آسیب برسد یا دزدیده شود وشما توانایی پس گرفتن آن رانداشته باشید؟

آیا شما می خواهید توانایی محدود کردن وسایل اجاره ای خودرا برمبنای یک منطقه داشته باشید؟

چقدرشما ازموقعیت وسیله ای که اجاره داده اید آگاهی دارید؟

چه تدارکاتی برای مراقبت از وسایل اجاره ای خود دیده اید؟

تصویرکلی

اجاره دادن وسایلی مانند خودرو یا باکش به مشتریان یک تجارت ریسک پذیر است. وسایل که شما اجاره داده اید اغلب آسیب می بینند، اختلاس می شوند یا بیرون از ناحیه مشخص شده استفاده می شود و حتی دزدیده می شود بدون اینکه شرکت ها روشی برای پس گرفتن آن داشته باشند. یک دستگاه جی پی اس برای شرکت های اجاره دهنده بهترین روش است که مطمئن شوند که وسایل شان بازگردانده می شود. وسیله اجاره داده شده زمانی که دزدیده شود می تواند ردیابی شود،همچنین می توان مکان های آسیب دیده را با داده های ردیاب تشخیص داد واجاره کننده ها می توانند فورا هشداری مبنی بر اینکه شمااز ناحیه مخصوص خارج شده اید بشنود.

راه حل

منطق سیستم ردیاب جی پی اس خودرو به این صورت است که وسایلی که شما قصد اجاره دادن آن را داریدرا می توانید مجهز به دستگاه جی پی اس کنید و دستگاه جی پی اس با اطلاعات خاص مانند نام اجاره دهنده، آدرس، شماره تلفن ودیگر اطلاعات همیشه آپدیت می باشد. این ویژگی ها به صاحب وسایل اجاره ای اجازه می دهد که از وسایل خود مطلع باشد.

چگونه؟

شرکت های اجاره ای خودرو نیاز به ردیابی کردن خودرو های خود دارندوگرنه افرادی هستند که حتی ماشین های گم شده را اوراق می کنند یا کل قطعات آنها را می دزدند.با نصب کردن دستگاه ردیاب جی پی اس برای هر خودروی اجاره ای می توانید خیلی سریع آنرا پس بگیرید ومانع از دزدیدن آن شوید. مدیران می توانند قسمت نقشه دستگاه جی پی اس رافعال کنند برای اینکه زمانی که کاربر از منطقه خارج شود به آنها هشدار دهد یا همچنین می توانید سنسورها یی را به درب خودرو نصب کنید و از طریق کنترل از راه دورخودروی اجاره داده خود را که از منطقه مشخص خارج شده است را با زدن دکمه کنترل از راه دور خاموش کنید.

 

مدیر سایت
ارسال دیدگاه