ردیاب جی پی اس با شکل کفش کتانی هوشمند

ردیاب جی پی اس با شکل کفش کتانی هوشمند

چگونه می توانیم درهمه زمان ها و در طول روز و شب بفهمیم که بچه مان کجا هستند؟ ردیاب جی پی اس به شما کمک می کند که جواب این سوال را بدهید. همانطور که می دانید ردیاب جی پی اس برای کودکان در شکل گردنبند و ساعت مچی وجود دارند و شما می توانید با بستن آنها بچه های خود را ردیابی کنید اما شما می دانید که بچه ها بخصوص کودکان کم سن و سال با بستن ساعت مچی و گردنبند خیلی راحت نیستند و اغلب آنها را در می آورند یا اینکه ردیاب جی پی اس که داخل کوله پشتی یا روی لباس گذاشته می شود همیشه به تن کودکان نباشد اما در واقع چاره چیست چگونه حرکات کودکان را ردیابی کنیم بدون آنکه اذیت شوند و یاجی پی اس را بردارند و دور بیندازند. اگر تنها چیزی که وجود داشته باشد که کودکان با آن کنار بیایند تنها کفش کتانی هست در شرکت های جدید نوعی از ردیاب جی پی اس با شکل کفش کتانی هوشمند زیبا طراحی شده اند که برای ردیابی کودکان مفید می باشند.

کفش کتانی هوشمند چیست؟

کفش کتانی هوشمند نوعی از کفش ها می باشد که دارای ردیاب جی پی اس می باشد. البته شرکت های چینی که این کفشهای کتانی را درست کرده اند بدنبال ساخت کفش های کتانی رنگارنگ هستند تا کودکان آنها را دوست داشته باشند.

جاسوسی کردن کودکان و فرزندان

زمانی که شما از ردیاب جی پی اس استفاده می کنید تا بدانید که کودکان و فرزندان شما کجا ها می روند به عنوان جاسوسی کردن نیست بلکه شما به عنوان والدین دارای مسئولیت می باشید و این بعنوان مسئولیت والدین شمرده می شود. امروزه برخلاف گذشته کودکان و نوجوانان دوست دارند آزادتر باشند و با دوستان خود بگردند و با آنها بازی کنند شما می دانید که در این مواقع آدم ربایی به وفور انجام می شود چیزی که شاید در حین دزدیده شدن بچه ها از آنها دور نباشد تنها کفش های آنها می باشد که با داشتن کفش ها می توانید سریعا آن ها را ردیابی و پیدا کنید و این تکنولوژی می تواند جان بچه شما را نجات دهد.

این کفش ها مجهز به تکنولوژی نقشه می باشد بنابراین والدین می تواند بفهمند که فرزندانشان کجا هستند علاوه بر این پدرو مادرها می توانند با محدوده ای برای فرزندان خود مشخص کنند و چنانچه فرزندان آنها به هر دلیلی از آن مناطق عبور کنند پیامی مبنی بر خارج شدن فرزندان از منطقه خطر به آنها داده می شود. یکی دیگر از ویژگی های جالب این کفش کتانی هوشمند نظارت بر سالم بودن فرزندان شما می باشد. با پوشیدن این کفش ها ردیاب جی پی اس در هنگام ورزش کردن این دستگاه داده هایی مبنی بر سالم بودن فرزندان شما می دهد و به شما کمک می کند که در سالم بودن فرزندانتان کوشا باشید.

آزادی از طریق کنترل کردن کودکان

نه تنها ردیاب جی پی اس به شکل کفش کتانی هوشمند به شما در ردیابی کودکان شما کمک می کند بلکه باعث می شود که آزادی بیشتری به کودکان خود بدهید زیرا زمانی که فرزندان شما این کفش ها را بپوشند دیگر نگرانی وجود ندارد و به این روش فرزندان شما هم احساس آزادی بیشتری می کنند.

نظارت از طریق اینترنت

با استفاده از ردیاب جی پی اس بکار برده شده در کفش دیگر نیازی به نظارت فیزیکی نیست و اینکه دورتا دور مراقب فرزندان خود باشید بلکه با داشتن اینترنت این دستگاه ردیاب جی پی اس شما را از وضعیت فرندانتان باخبر می کند. این کفش کتانی هوشمند نیز رنگارنگ می باشد و برای بچه ها و فرزندان کم سن و سال شما مناسب می باشد همچنین این دستگاه با یک بار شارژ تا دوروز کار می کند در حال حاضر این دستگاه در چین راه اندازی شده است و بزودی به دیگر کشورهای جهان فرستاده می شود.

باتوجه به مزایای کفش کتانی هوشمند که در آن ردیاب جی پی اس تعبیه شده است حال سوالاتی از خود بپرسید. آیا خریدن ردیاب جی پی اس ارزش تامین کردن امنیت کودکان شما را دارد؟ آیا خریدن ردیاب جی پی اس به شما کمک میکند که دیگر نگران نباشید و با خیال راحت تر زندگی کنید؟ مسلما جواب تمام این سوالات بله می باشد بنابراین برای ایجاد امنیت و کاهش نگرانی های خود دستگاه ردیاب جی پی اس با شکل کفش کتانی هوشمند را خریداری کنید.

 

مدیر سایت
ارسال دیدگاه