دستگاه پیدا کننده شنود مخفی و دوربین مخفی

استفاده از این دستگاه چه کمکی به ما می کند؟

گاهی اوقات احساس می کنید که کسی در حال تعقیب شماست و یا از هرچیزی که به زبان می آورید و یا هر هرکاری که انجام می دهید ، اطلاعات کامل را دارد و نسبت به این اطلاعات از شما سوءاستفاده می نماید.

این موضوع باعث آزار و سلب آرامش و آسایش و موجب بهم ریختگی افکار شما می شود. اما این مشکل یک راهکار دارد و شما می توانید با استفاده از فرکانس یاب و آشکارساز K18 تجهیزاتی که در اطراف شما کار گذاشته شده است را شناسایی و خنثی نمایید.

در چه مواردی می توان از این دستگاه استفاده کرد؟

پیدا کردن شنود و دوربین داخل خودرو، محل کار و منزل و …

پیدا کردن انواع GPS ها و ردیاب های مخفی .

پیدا کردن وسایل آهنربایی و هر دستگاه الکترونیکی دارای فرکانس .

نحوه استفاده:

دستگاه را شارژ کنید .

آنتن و خُرطوم دستگاه را متصل نمایید .

از قسمت ولوم ، دستگاه را روشن نمایید و در حد وسط قرار دهید (فرکانس یاب فعال است) .

دکمه GS را فشار دهید (چراغ های دستگاه روشن می شود. محیط را تاریک کنید و از عدسی شیشه ای نگاه کنید. این عملیات لنز یابی است) .

دکمه MS را نگه دارید تا چراغ آبی روشن شود (اگر نوک خُرطوم دستگاه نزدیک اجسام مغناطیسی مثل آهنربا شود چراغ آن روشن می شود. لازم است که بدانید که اکثر ردیاب ها و شنودها داری آهنربا می باشند).

چرا دستگاه K18 (اصلی) بهترین آشکار ساز و فرکانس یاب می باشد؟

در یک توصیف کلی ، دستگاه شنود یاب و دوربین یاب K18 در حال حاضر دقیق ترین فرکانس یاب موجود در بازار می باشد که فرار هر دستگاه الکترونیکی از دست این آشکار ساز بسیار سخت و غیر ممکن می باشد.

✅ فرکانس یابی و آشکار سازی چند منظوره با کاربری بسیار آسان و با ابعاد کوچک و قابل حمل

✅ قابلیت شناسایی فرکانس های RF از 1 مگاهرتز تا 6.5 گیگاهرتز ، و برای تمام فرکانس های FR شامل جی اس ام ( GSM ) ، وای فای ( WiFi ) ، بلوتوث FM ، VHF ، UHF و هم چنین فرکانس های 900 | 1200 | 2400 صوت های بی سیم ( Wireless Audio ) و انتقال ویدئویی .

✅ ردیاب و آشکار ساز K18 می تواند تمام دوربین های نظارتی ، دوربین های سوراخ سوزنی ( اگر آشنایی با دوربین های سوراخ سوزنی ندارید می توانید از این لینک در مورد این نوع دوربین ها اطلاعات بیشتری کسب کنید) دوربین های دکمه ای و غیره را در هر سطحی شناسایی کند.

✅ یک دستگاه ضد جاسوسی قدرتمند دارای باتری ۱۲۰۰ میلی آمپری ، برای 6 ساعت کار مداوم در حالت سیستم لنز یاب ، و برای 15 ساعت کار مداوم در حالت شناسایی RF.

سوالات رایج در خصوص آشکار ساز K18 :

سوال : آیا این دستگاه آشکار ساز دارای باتری می باشد؟

پاسخ : بله ، این دستگاه دارای یک باتری داخلی می باشد که از طریق یک کابل USB شما می توانید دستگاه را مجددا شارژ نمایید و نیازی به تعویض باتری نیست.

سوال : عملکرد های اصلی این دستگاه چیست؟

پاسخ : این دستگاه دارای سه عملکرد اصلی : سیستم فرکانس یاب،سیستم لنز یاب،سیستم مغناطیس یاب می باشد.

سوال :تا چه محدوده ای را این دستگاه می تواند جستجو کند؟

پاسخ :این دستگاه تا محدوده حدود 3 متر را پوشش دهی می کند. برای مکان یابی دقیق شنود ها و فرکانس ها شما می بایست به دنبال سیگنالی که دستگاه به شما ارسال می کند بگردید و در نهایت موقعیت دقیق را بوسیله دستگاه خواهید یافت.

 

مدیر سایت
ارسال دیدگاه