افزایش دما = افزایش سرقت خودرو

افزایش دما = افزایش سرقت خودرو

با افزایش دمای هوا در تابستان سرقت خودرو نیز افزایش پیدا می کند. تابستان یک زمان شلوغ و پر سود برای سارقان و دزدان کوچک است. به دلیل گرما اغلب رانندگان سقف و پنجره های ماشین را هنگام خروج باز می گذارند و سارقین نیز از این موضوع سواستفاده می کنند. پلیس در این مواقع هشدار می دهد که حتی برای خروج چند ثانیه هم درب و پنجره ماشین را قفل کنید و اتومبیل های خود را بدون رعایت کامل موارد امنیتی ترک نکنید. آمار در فصل تابستان نشان می دهد که 30٪ افزایش در سرقت وسایل نقلیه اتفاق افتاده است. 47 درصد از افرادی که مورد سرقت قرار گرفتند، به این امر اعتراف کردند و به دلیل افزایش دمای هوا وسوسه شده اند که پنجره های ماشین را باز بگذارند.

اتومبیل های کلاسیک همیشه هدف خوبی برای دزدان هستند، گزارش های اخیر تایید می کنند که، مدل های قدیمی خودروها، موتورسیکلت ها و کامیون ها بیشتر توسط جنایتکاران مورد هدف قرار می گیرند. انواع ماشین های کلاسیک می توانند یک هدف آسان برای دزدان باشند زیرا آنها از ویژگی های ایمنی نظیر کلیدی ایموبیلر که در وسایل نقلیه مدرن امروزی استفاده می شود، بی نصیب هستند.

به همین دلیل است پیام جی پی اس به تمامی صاحبان اتومبیل های قدیمی که علاقمند به حفظ ماشین های قدیمی دارند، راهنمایی و مشاورات لازم را برای استفاده از یک ردیاب مناسب برای امنیت خودرو، به شما می دهد. صاحبان ماشین های کلاسیک در مورد نصب سیستم های زنگ خطر و سیستم های immobilisers بیشتر راغب هستند. زیرا مردم احساس می کنند که زیبایی خودرو آنها با نصب یک ردیاب تحت تاثیر قرار می گیرد.

ردیاب های پیام جی چی اس به هیچ وجه ظاهر وسیله نقلیه را تغییر نخواهد داد و دزدان حتی نمی توانند ببینند که یک ردیاب در خودرو نصب شده است. سیستم امنیتی خودرو TRACKER به طور قابل توجهی شانس پیدا شدن ماشین کلاسیک را افزایش می دهد. تشخیص زودهنگام سرقت، ردیابی سریع و تکنولوژی پیشرفته برای غلبه بر دزدان حرفه ای، توانایی پیدا کردن وسایل نقلیه به سرقت رفته در هر مکانی، از مزایای استفاده از ریاب های پیام جی پی اس می باشد.

 

مدیر سایت
ارسال دیدگاه