آیا با دوربین فیلمبرداری کوچک آشنایی دارید؟

اگر قصد خرید دوربین مداربسته کوچک رم خور را دارید حتما به فروشگاه اینترنتی مالکد به نشانی MALKED.COM مراجعه کنید.

دوربین مداربسته مخفی دارای تنوع زیادی می‌باشد از جمله آن‌ها به صورت زیر است؛

دوربین مدار‌بسته مخفی (دوربین جاسوسی)

دوربین مدار‌بسته مخفی (دوربین جاسوسی)

دوربین‌های جاسوسی سوزنی یا مینیاتوری:

یکی از مهم‌ترین نوع دوربین‌‌های جاسوسی، دوربین‌های سوزنی می‌باشد که نام دیگر آن‌ها مینیاتوری است، این دوربین‌ها دارای یک لنز بسیار کوچک هستند که قادر به مدیریت تصاویر می‌باشند.

بدنه آن‌هاطوری است باید در جایی قرار بگیرند که مشخص نباشد به همین دلیل نمی‌توان در شب از استفاده کرد، اگر می‌خواهید تصاویر واضح نشان داده شوند باید در محیط به اندازه کافی نور وجود داشته باشد. این دوربین‌ها دارای زاویه دید ۶۹ درجه می‌باشند.

دوربین‌های جاسوسی بند انگشتی:

نوعی دیگر از دوربین مدار‌بسته مخفی (دوربین جاسوسی) می‌باشد که دارای سایز بسیار کوچکی هستند و در هر جایی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. دارای کیفیت تصویر برداری بالایی است و شامل پایه کوچکی می‌باشد این امر باعث شده در هر مکانی آن را نصب کرد.

دوربین‌های جاسوسی مینیاتوری پین هول:

دوربین‌های پین هول نوعی از دوربین‌های مدار‌بسته جاسوسی مینیاتوری می‌باشند که لنز آن‌ها درون یک دایره کوچک قرار گرفته است و به این صورت می‌‌تواند تصاویر را کنترل کند. دوربین‌های مینیاتوری پین هول کیفیت خیلی خوبی دارند و این امر باعث شده کارایی آن‌ها بالا برود و محبوبیت زیادی داشته باشند.

دوربین‌های جاسوسی مینیاتوری معمولی:

این دسته از دوربین‌ها طراحی ساده‌ای دارند و برای امور پیچیده به کار نمی‌روند. دوربین‌های مخفی معمولی نسبت به سایر دوربین‌ها قیمت ارزانی دارند و کیفیت تصویر برداری آن‌ها بالا می‌باشد همچنین جاسازی آن راحت است.

دوربین جاسوسی آینه‌ای:

این دسته از دوربین‌ها طوری ساخته شده‌اند که در داخل یک آینه‌ای به شکل محدب قرار گرفته‌اند، این دوربین‌ها در جایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که نور مناسبی داشته باشد زیرا در کیفیت تصویر برداری آن‌ها تأثیر می‌گذارد.

دوربین مداربسته مخفی

دوربین مداربسته مخفی

دوربین‌های جاسوسی هالوژنی:

این نوع از دوربین‌های جاسوسی به شکل یک لامپ هستند و در داخل آن دوربین مخفی قرار گرفته است که با کیفیت بالایی می‌تواند از محیط فیلم برداری کند.

دوربین جاسوسی دتکتوری:

این دوربین‌ها در ظاهر به شکل دستگاه‌های هشداردهنده‌ای هستند که برای اعلام حریق و دزدی می‌باشند، در داخل آن ها دوربین‌های مخفی تعبیه شده است و با کیفیت بالایی تصاویر را ضبط می‌کنند.

دوربین مدار‌بسته مخفی چه کاربرد‌هایی دارد؟

یکی از کاربردهای دوربین های جاسوسی این است که در هر جایی می ‌توان آن ها را نصب کرد زیرا دارای ابعاد کوچکی هستند و به طور مخفیانه قابلیت فیلم برداری دارند علاوه بر این بدنه برخی از آن ها چون سایز بزرگی دارد طوری نصب می‌شوند که تنها لنز دوربین خارج باشد و اینگونه قابل دید نیست.

استفاده از دوربین مدار‌بسته مخفی (دوربین جاسوسی) برای فیلم برداری در شب مشکل ساز هست، زیرا باید مادون آن‌ها روشن باشد تا بتوانند تصاویر را واضح نشان بدهند.

کسانی که برای نگهداری از فرزند خود پرستار گرفته‌اند می‌توانند از این دوربین مداربسته استفاده کنند تا متوجه رفتار‌های او بشوند، علاوه بر این در برخی از شرکت‌ها برای مدیریت فعالیت کارکنان در بعضی شرایط نیاز به دوربین مدار‌بسته مخفی می باشد.

قیمت دوربین مدار‌بسته مخفی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت دوربین‌های جاسوسی به عوامل بسیاری از جمله کیفیت، نوع لنز، کارایی، قابلیت دید در شب، سایر کاربرد‌های آن و غیره بستگی دارد.

دوربین مدار‌بسته مخفی دارای چه ویژگی‌هایی است؟

به راحتی می‌توان این دوربین‌ها را جاسازی کرد و نصب آسانی دارند، ضبط تصاویر با کیفیت بالایی انجام می‌شود، مجهز به وای فای هستند همچنین برخی از این دوربین‌مداربسته در شب و مکان‌هایی که تاریک می‌باشد با وضوح بالا فیلم برداری می‌کنند.

کدام از انواع دوربین‌های مدار‌بسته مخفی ابعاد کوچکی دارند؟

یکی از دوربین‌های مداربسته جاسوسی بی‌سیم که سایز بسیار کوچکی دارد فلت می‌باشد، این دوربین‌ها دارای کیفیت ۸ مگا پیکسل هستند و به صورت HD تصاویر را ضبط می‌کنند، همچنین حاوی لنز بسیار کوچکی هستند و با استفاده از یک سیم به مودم وصل می‌شوند که با کمک آن تصاویر را انتقال می‌دهند.

یکی از مزایای دوربین‌های مداربسته جاسوسی فلت، میکروفون داخلی آن می‌باشد که قابلیت ضبط صدا دارد، علاوه بر این دارای باتری داخلی می‌باشد. با یک بار شارژ کردن این دوربین‌ها می‎توانید چندین ساعت از آن‌ها استفاده کنید.

 

مدیر سایت
ارسال دیدگاه